| Joker a întrebat:

vreau si eu sa comand ceva de pe net si as vrea sa stiu daca este vreo problema daca stau cu chirie, nu am mai comandat nimic pana acum si de aceea intreb...eu stau la un apartament cu chirie si daca as comanda ceva pachetul vine pe adresa de la apartament si proprietarul nu trebuie sa stie nimc adica sa plateasca sau sa stie ca am facut comanda, nu? sau cum sta treaba imi puteti spune, va rooogg e urgent.eu platesc totul. logic dar nu vreau sa stie proprietarul ce comenzi fac eu pentru ce etc.este pentru ziua cuiva...va roooggg. explicati-mi si mie, si daca mai trebuie sa va spun ceva sa ma lamuriti mai bine, intrebati-ma si va raspund.bye.pupicei

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| bogdanworld a răspuns:

Incearca sa comanzi prin curier. altfel s-ar putea sa ai probleme cu personalul de la posta...sunt foarte batute in cap. daca vrei haine iti recomand www.fashion-star.ro. nu o sa afle proprietarul ce ai comandat tu niciodata.

| Laura a răspuns:

Ce treabă are proprietarul? laughing Nici nu trebuie să fie adresa ta, la adresa respectivă doar să fie careva care să plătească comanda.

Răspuns utilizator avertizat
| EuLucian a răspuns:

Siteul de pe care faci comanda ar trebui sa aiba un numar de telefon suni si vb cu cei de acolo si iti pot da ei mai multe detatlii dar tu nu ai nici o treaba cu proprietarul comanda o facei pe numele tau si nu intereseaza pe nimeni ca stai sau nu in chirie. Sper sa te fi lamurit cat de cat.

| wyo a răspuns:

O sa iti vina in posta acolo o recomandata cu care u va trebuii sa te duci la posta sa ridici coletu.