| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrberae si cred ca ma puteti ajuta. eu vreau sa fac un cadou de pe site-ul cadourideco.ro da, problema e ca nu stiu daca e teapa sau nu, plata se face inainte prin transfer bancar; imi trimite factura proforma; nu stiu ce sa fac.ati auzit pe cineva care a dat comanda ceva? pls help me!

1 răspuns:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu cred ca e teapa. Primesti proforma pe mail cu datele, iar cand depui banii la banca in acel cont poti intreba daca acel cont apartine firmei respective. Daca iti confirma, ar trebui sa fie ok. Daca nu, iei legatura cu ei la nr de tel de pe site si ridici obiectul direct de la sediu. Oricum, ramane posibilitatea sa intarzie cu livrarea si sa ratezi momentul cadoului. Eu as incerca sa iau legatura direct intai. Sa tii cont si de costurile de transport.