| leolord669 a întrebat:

Buna ziua, as vrea sa cumpar niste galaxy buds si as lua resigilate pentru ca sunt mai ieftine si una din variante este ca nu are ambalaj original si cam atât, inca ar trebui sa mai am accesorile nu? Credeti ca este o idee buna?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"galaxy buds, si as lua resigilate...este o idee buna?"

ce să zic, deja au fost băgate in urechile - bogate in cerumen! - altora

| leolord669 explică (pentru sierra1):

Pai nu zice ca is purtate, doar ca nu are ambalajul original

| sierra1 a răspuns (pentru leolord669):

și tu crezi că le retunează doar așa, nebagate in urechile pline de ce spuneam? Doar ambalajul deteriorat? Să fim realiști...

| leolord669 explică (pentru sierra1):

Doar atat specifica pe site, de aia am venit aici sa întreb, in caz de nu te-ai prins.

| sierra1 a răspuns (pentru leolord669):

" leolord669 : galaxy buds, si as lua resigilate...este o idee buna?"

mami, eu te-am ajutat din prima dar văd că te faci că nu pricepi. Dacă vrei căști secănd băgate in urechile jegoase ale altora, e treaba ta!

cu plăcere și dă-i 'nainte!