| MihaelaNegru a întrebat:

Buna ziua,
Ma confrunt cu o situație : doresc sa achiziționez un lot de cărți de pe Vinted, vânzătorul este in Franta. Am făcut selecția cartilor, am confirmarea vânzătorului, ar trebui sa apăra undeva "cumpăr acum" și nu apare. Nu găsesc răspunsul nicăieri pe Vinted și nici nu știu cum sa ajung la Relatii clienti Vinted. Va rog sa ma ajutați. Mulțumesc

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vezi sa nu iei țeapa, multe anunturi sunt la mișto, si mai ales daca persoana nu este in România este greu sa verifici marfa sa vezi cînd iti vireaza coletul, sa nu i trimiti bani inainte de a vedea marfa, plus ca va costa foarte mult daca ea iti trimite cărtile din Franta, costă transportul plus vama si nu stii in ce conditii ajung cartile, poate la transport se deterioreaza daca ea nu le ambaleaza bine, eu zic sa nu te riști, daca vrei cartile de la ea si este româncă, intelege te cu ea sa ti le trimita prin cineva care face drumul Franta Romania si macar sti ca ti le aduce in siguranta si nici nu platesti vamă.

| MihaelaNegru explică (pentru CristiDinBucuresti):

Buna, mulțumesc pentru răspuns.

| MihaelaNegru explică (pentru LukaSkill):

Buna seara,
Va mulțumesc. Linkul ma duce către ceea ce ar trebui sa fie, cred, un formular. Dar nu se afișează nimic, decât mesajul ca trebuie ca acolo sa existe formularul.
Le formulaire pour contacter le support
Clique sur le bouton ci-dessus et remplis les champs obligatoires