| Origamimaster a întrebat:

Ma intrebam daca stie cineva pe unde pot gasi hartie de origami (online sau direct din magazin). Pana acum am gasit decat la Gara de Nord, dar acel magazin are foarte putine lucruri de origami. Ar fi super daca acel magazin are hartie speciala (pentru dragoni si modele complexe). Cine raspunde ii voi da funda.
Va multumesc mult!

2 răspunsuri:
| anduta1999 a răspuns:

Buna..Si eu fac Origami 3d happy..Eu fac cu hartie normala (coala) ..Acum nu stiu daca faci Origami 3d sau Quilling.

| Origamimaster explică (pentru anduta1999):

Fac origami normal din patrate, mai mult 3D. Pentru modele care cer 20X20 tai niste coala A4, dar mai am niste hartie colorata de 10X10 luata de art & hobby center.