| Andrei_Angelo_Francisc_1994 a întrebat:

Buna ziua!
Nu demult am pornit o mica "afacere", cea legata de card-urile din jocul FIFA 20! Am facut si un site pentru acest lucru. As vrea sa va intreb, cum vi se pare site-ul si daca ideea in sine este buna? Site-ul este http://fifanation.ro

Orice parere conteaza!
Multumesc frumos!

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Pare profi realizat.
Ca lipsuri cred ca lipseste pagina de contact, de exemplu daca vreau sa iti scriu ceva, si nu ma refer la acel email trecut in josul paginii, ci ca o pagina distincta in care sa mi se dechida un formular pe care sa-l completez si fara sa am cont inregistrat pe site.