| euGEN_8611 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un telefon din astea 3... Galaxy Note N7000, Galaxy S2, Iphone4S. dupa voi care credeti ca ar fi mai bun?!

9 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Note

| Alexalice10 a răspuns:

Pai depinde si pentru ce vrei sa il folosesti mai mult... dupa parerea mea galxy note e mult prea mare pentru un telefon, dec ramane de ales dintre galaxy s si iphone 4s; ca si caracteristici amandoua sunt cam la fel( samsungul a copiat tot ce se putea de la Apple), dar iphone-ul ofera o varietate mult mai mare de aplicatii, in special cele gratis. chiar daca pe Samsung galaxy s, aplicatile cu plata sunt mai ieftine, cele gratis sunt putine(eu as spune foarte putine, comparand cu Apple). in schimb, pe ihone nu poti folosi tehnologia flash, ceea ce nu este chiar atat de rau pentru caa cei de la Apple au inventat destule alternative pentru asta. succes! sper sa il alegi pe cel care sa ti se potriveasca

| DarkShina5566 a răspuns:

Samsung Galaxy Note e o buna alegere sau S2. Iphone-ul nu e asa bun cum e Samsung-ul. Crede-ma.

| traaaaance a răspuns (pentru DarkShina5566):

Dark, tu vezi ce **** mananci? Apple este la fel de bun ca samsungul, cine a scos prima tableta? Cine a scos primul telefon Android? Nu mai manca ****, ca sunt oameni care nu sunt adeptii appple ca mine, adevarat, dar nu spune ca Samsung este mega superior fata de Apple. Bafta

| WeAreYoung a răspuns:

Toate telefoanele astea sunt super tari si performante dar Iphone nu e asa de bun, insa e super misto ca are comanda vocala. Iti recomand Galaxy Note!

| Pettricaaa a răspuns:

Http://telefonultau.eu/......Black.html
http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Note-N7000-Blue.html
http://telefonultau.eu/products/Apple-iPhone-4S-16GB-Black.html
Ai aici cate un review detaliat pentru fiecare telefon. Eu ti-as recomanda galaxy s2, e cel mai popular si au fost un numar recorde de terminale vandute de la lansarea lui. Iphone-ul...cam multe buguri din cate am vazut pe formuri si la stiri, iar Galaxy Note...un telefon foarte bun pentru redare video, inregistrare, dar este un hibrid, adica un te; efon-tableta, deci nu cred ca ai nevoie de asa ceva. Eu cred ca galaxy s2 este tot ce ti-ai putea dori de la un smartphone la ora actuala.

| traaaaance a răspuns:

Galaxy note, mi se pare prea mare, Galaxy S2 are ecran super amoded, grafica este foarte buna.Eu nu prea sunt adeptul Apple, dar sia luat tatul meu un iphone 4s este foarte buna claritatea imaginii, viteza ecranului tactil de asemenea foarte buna, claritatea pozelor foarte foarte buna. Deci parerea mea e sa alegi ori Galaxy S2 ori Iphone 4 S (Galaxy este mai lat decat iphone-ul). Amandoua sunt cam la acelasi nivel, acum e dupa gustul tau tongue

| ZzZzZzZz a răspuns:

Eu iti recomand Galaxy S2 happy

| sth3f a răspuns:

S2 si nu vei regreta