| anonim_4396 a întrebat:

Cand vreau sa cumpar ceva de pe PC garage, unde trebuie sa dau bani.

Răspuns Câştigător
| Mnumh a răspuns:

Ca sa poti da o comanda pe PC Garage, trebuie sa ai un cont pe site, cu datele tale exacte, dar mai ales adresa. Dupa ce finalizezi comanda si introduci datele CORECTE (judet, oras/sat/comuna, strada si nr) ziua urmatoare ( de obicei atat de rapizi sunt. acum depinde si cand dai comanda) cei de la Fan Curier or sa vina la tine la poarta/apartament sa iti aduca pachetul. Banii ii inmanezi celor care iti aduc coletul. Si asta e tot. E cel mai simplu sa cumperi online. Sper ca te-am ajutat. Funda?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cum platesti. daca e prin curier poti plati ramburs, online cu cardul, prin transfer bancar.

la fel de bine poti merge direct la sediul lor si sa platesti acolo