| Leerix a întrebat:

Care au fost ultimele trei lucruri pe care le-ai cumpărat (excluzând mâncarea)?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O tableta
benzina
medicamente de raceala

| OnuOnulică a răspuns:

Un pachet de tigari
O mingie de baschet
Si o placa video pentru pc happy

| Axys a răspuns:

Pai 1 Furca pentru bicicleta tongue
schimbatoare fata spate
Si schimbator din ala pentru pinioane big grin cam atat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Componente pentru pc.au fost vreo 8, deci merge cu intrebarea ta.

| SweetMinion a răspuns:

Telefon,cizmulite,uniforma scolara

| ombladon112 a răspuns:

Http://bit.ly/113QAYQ asta e ce am cumparat ultima data din banii mei

| dani2404 a răspuns:

Azi niste foi de matematica, o rigla si acum 2 saptamani adidasi noi.

| FaraNume2 a răspuns:

Antibiotice,o culegere la info si servetele. laughing) Tu?

| ClauBwaa a răspuns:

Un pachet de şerveţele, un pix şi un caiet. (fundă? că tot am fost prima )