| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Buna:*Daca ati mai avea putin de trait are ar fi ultimele lucruri pe care le-ati face?

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Bună! Mi-aş lua adio de la persoanele dragi...

| AnnaMariaaa a răspuns:

Depinde cat, dar mi-ar placea sa vizitez Americahee heedaca tot mai am putin de trait.si nu stiu altceva

| Buuff a răspuns:

Sper sa nu se intample asta niciodata sad... buna intrebare thinking
As vizita america
as manca ciocolata la greu laughing)
mi-as imbratisa toti prietenii cat as putea de tare
as sparge geamu tuturor persoanelor care nu le suport laughing)
as da toti banii celor nevoiasi sau cui ii trebuie sa eu nu mai am e sa fac cu ei
as face SEX nebun pentru ultima data!
... sper ca esti bine de ai pus intrebarea asta sad nu?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna kiss! Pai as face toate prostiile din lume! As face tot ce nu am facut pana atunci! Le-as spune tuturor ce gandesc despre ei! As fuma sa vad cum e ca nu am fumat niciodata etc etc etc le-as spune celor dragi k ii iubesc.multe lucruri as face...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo! Buna intrebarekiss