| TheDevilIsHere a întrebat:

Daca ai mai avea numai o zi de trait care ar fi ultimele 3 lucruri pe care le-ai face?happy

Răspuns Câştigător
| Breakingthehabittonight a răspuns:

Pai...sa stau cu familia. prieteni si sa dau party cu ei laughing, doar pana la urama scapam de rautatea de pe aiciwinking. see ya`

4 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Multe.
M-as imbraca{acum sunt in pijamalaughing } si as iesi la plimbare. L-as lua pe tipul care-l ador cu mine si ne-am duce la "our place", apoi as pleca oricunde cu el, ideea e sa mor fericitawinking.

Bafta.

| vip 2010 a răspuns:

Deci ziua are 24 de ore asa sa continuam rolling on the floor) as merge la omul pe care il iubesc cel mai mult cu toate ca el nu stie, si i-as spune '' mai te iubesc, nu ti-as zis pana acum ca mi-a fost rusine, dar pentru ca stiu ca maine mor uite iti zic'' si cu asta as pleca. As merge m-as distra un pic nu multlaughing, vreo 10 minute as sta cu familia sa nu-i vad ca ma jelesc prea mult. Dupaia as merge la ''fosta'' prietena care imi era cea mai buna prietena s i-as zice tu esti o pervesrsa nu ma asteptam sa-mi faci asemea lucruri, iar dupa aceea as merge la biserica m-as ruga si, acum pot muri tonguelaughing

| Ale_8242 a răspuns:

Nu ştiu trei, dar un lucru ştiu sigur că l-aş face. M-aş duce la tipul care-mi place şi i-aş spune că e un tâmpit că nu m-a vrut şi că m-a făcut să sufăr şi dacă mor mâine e numai vina lui. Şi poate după ce mor ar avea decenţa să se simtă vinovat măcar o zi.

| andutzza776 a răspuns:

Ias multumi familiei si prietenilor pentru ce au facuta pentru mine, sa mai fac odata lucrurile care imi plac, sa mananc mancare chinezeascalaughing