| KillMePlease a întrebat:

Daca ai mai avea de trait doar o zi, care ar fi ultimele lucruri pe care le-ai face?

26 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ceva deosebit. Cred ca mi-as imparti averea toata.

| LoveSleep a răspuns:

N-ar avea rost să mă deranjez doar pentru o zi. O zi mi-ar lua doar pregătirile.
Deci, nimic.

| KillMePlease explică (pentru LoveSleep):

Ce interesant. Pot spune ca m-ai uimit total cu raspunsul tau complex. straight face

| KamaSutra a răspuns:

As sari cu parasuta dintr.un avion
Mi.as vopsi parul in toate culorile
M.as distra cum n.am mai facut.o niciodata
As fi buna cu toata lumea

| KillMePlease explică (pentru KamaSutra):

Chiar ai fi buna cu TOATA lumea?winkingwinkingwinking *facut discret cu ochiul*

| KamaSutra a răspuns (pentru KillMePlease):

Da
Stii atunci cand cineva e rau cu tine,nu trebuie sa.i raspunzi cu aceeasi moneda. Mai bine ignora.l sau fii bun cu el. Asta m.a invatat bunica mea, ea este buna cu toata lumea(ce.i drept pana la o limita) si nimeni nu are nicio problema cu ea si ea nu are nimic cu nimeni
Si eu vreau sa fiu buna cu toata lumea, chiar daca ei se comporta urat, pana la urma ceea ce conteaza este ca eu sa am inima impacata. Si fiecare rau se plateste, mai devreme sau mai tarziuwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinking*facut foarte discret cu ochiul*

| KillMePlease explică (pentru KamaSutra):

Adevarat, foooarte discreetwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinking

| AirănMeidăn a răspuns:

i-as spune unei persoane ce simt pentru ea :X neh, prea profund
probabil as manca foarte foarte foarte mult

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai m-as purta frumos cu toata lumea si m-as distra foarte tare cu prieteni mei si cu familia mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as face de cap. Probabil as teroriza un oras. Mereu mi-au plăcut bombele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as asigura ca am lumanare aprinsa, ca m-am spovedit, impartasit, ca am curent si ca imi functioneaza boxele si pc-ul.
As asculta muzica si m-as uita la filme pana in ultima clipa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As asculta muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dormi.

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Voi folosi vraja de deschidere a unui seif pentru a jefui pe dfkughs dcnbsaduv vbgvbccfkgfisfg ifugdsfgsfohgdfgherld cgszdifhvsaivydsv Aici politia! CatelusaCuParulCret, esti arestata!

| Adi_Chindea_1995 a răspuns:

Io mi-as face de cap adica nu as avea o limita si in ultimile 2 ore mi-as cere scuze de la toata lumea as merge la biserica adica sa imi fie inima impacata...winking