| Evelinn123 a întrebat:

Care mă poate ajuta cu un sfat?
Am comandat un TV de pe un site (Plaza Markt)
Eu sunt stabilită in Germania.
Am achitat online suma iar acum am sunat la numărul afișat pe site, dar nimeni nu răspunde.
A mai comandat cineva de pe acest site?
Ce as putea să fac au trecut 3 zile și TV nu a ajuns?
Website-ul este: www.plaza-markt.com

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Stai calma! Abia dupa 6-7 zile lucratoare daca nu primesti nici un semn atunci sa-ti faci griji! La telefoane nu prea raspund, deci deocamdata stai si asteapta! banuiesc ca ai atasat un nr. de telefon la plasarea comenzii ca de nu atunci iar e naspa dar tot nu trebuie sa-ti faci griji!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi să nu fie vreun site scam. Dacă e așa, ai fost țepuită și nu vei mai primi nici un TV.

| Evelinn123 explică (pentru anonim_4396):

Bani au fost retrași din cont iar când sun la numărul afișat..sună pentru un moment iar după parca răspunde cineva dar imediat după se aude un biphappy posibil sa fie țeapă mă gândesc