| anonim_4396 a întrebat:

De ce am câteodată extrasistole la inima adică bătaia aia tare și în plus cel puțin așa se resimte, daca nu am nimic la inima?(am făcut control anul trecut și mi-a zis că n-am nimic doar pulsul mai crescut pentru care mi-a dat betalok zok.
E grav?
Voi aveți extrasistole sau palpitații cum se mai numesc? Nu am mereu ci le simt deseori când stau mai liniștit în pat de obicei dar nu numai.
Care poate fi cauza?
Nu consum cola in general și nu beau cafea, cola doar ocazional și puțin.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://www.medlife.ro/......-tratament

Am avut de câteva ori. Rar.

| 4ndr33y a răspuns:

Mananci dulce seara sau esti sedentar? Daca da, atunci asta-i raspunsul.
Si eu am simtit cand am mancat dulcuri seara sau in zilele cand nu am facut efort fizic, energie neconsumata.