| malina444 a întrebat:

Ce as putea sa ii cumpar cadou prietenului meu..mentionez ca implineste 18 ani:-s..banii nu sunt o problema..doar ca thinking nu stiu

5 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Un telescop happy e originar, frumos, sunt sigura ca o sa se bucure...asa poate sa o spioneze pe tipa de la blocul vecin laughing

kratos
| kratos a răspuns:

Cumpara-i ceva legat de pasiunile lui si fa-i o fotografie cu tine cu un mesaj si pune-o intr-o rama.

| carminaburana43 a răspuns:

Trebuie sa-ti cunosti un pic prietenul sa stii ce ii place ...nu trebuie neaparat sa coste mult dar acel ceva ce ii dai sa fie legat de ce ii place lui si de ce simti tu pentru el. Te sfatuiesc sa intri la niste magazine de cadouri si ceea ce simti tu din inima ca ai dori sa-i dai acel cadou sa-i cumperi.Acel cadou poate fii insotit de o sticla de vin de o marca buna.

| StarDust a răspuns:

De obicei la 18 ani se ia un biberon pe care il umplii q alcool cv. thinking o suzeta... o babetica. thinking sunt si niste... nu stiu un fel de sabii. de pus pe perete. superi tari. sau. o narghilea?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu st in aceeasi situatie dar te sfatuiesc sa-i faci un poster mare cu amandoi si un set de parfum fin bine banuiesc ca ai cunosti gusturile si sti.succes