| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou poti sa ii faci unui baiat de valentine's day?

8 răspunsuri:
| SorinLebron1981 a răspuns:

Poti gasi cate ceva aici http://bit.ly/1bwomoD

| Zerathull a răspuns:

Un copil(glumesc). Vezi ce-i place si poate vei avea idei happy

| Radu_Camelia_1999 a răspuns:

Pai...un parfum ..niste haine ..depinde si de gusturi happy

| Di1998 a răspuns:

la cadouri e ai greu sa fii original...adica mereu cumparam cam aceleasi chestii...important e sa fii originala la modul in care i-l vei da
poti, spre exemplu, sa iei (cite luni sunteti impreuna) cutiute pe care sa scrii lunile de cand sunteti impreuna iar in fiecare cutiuta (mai putin ultima) sa ii scrii un biletel cu un mesaj legat de ce ai simtit tu in luna respectiva pentru el sau orice vrei tu iar in ultima cutiuta sa fie cadoul cu mesajul "felicitari cu Valentine's day"
asta a fost prima idee care mi-a venit acum in minte

ca si obiect ai putea sa ii iei o bijuterie de argint pentru ca nu sunt foarte scumpe si raman ca amintire pentru mult timp (daca nu o pierde )

| Madalin1234 a răspuns:

Depinde! Un cadou foarte bun ar fi o cana cu poza ta pe ea sau o bluza q poza ta sau a altcuiva! tongue Exista si varianta il inviti in club, la o cofetarie ceva.winking

| iphonelover a răspuns:

Daca vrei ceva original poti sa ii iei: http://falit.net/cana-cu-tabla-pentru-desenat/

| anandi a răspuns:

Pai. felicitare sau. chiar tricou cu un mesaj dragut sau poti sa iesi undeva cu el (la un suc sau pizza)