| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou poti lua unui baiat de Valentine's Day?

9 răspunsuri:
| AlexandraHristov a răspuns:

Buna,

Iti recomand sa citesti si sa vezi exemplele de cadouri din urmatorul articol: http://www.fiilamoda.com/cadouri-valentine-s-day-barbati/

Sunt sigura ca vei gasi un cadou perfect!

| zeenath a răspuns:

Depinde de varsta pe care o are! Tia-s propune o sticla de vin personalizata de valentine's day cu un mesaj dragut! intra pe www.angelahaq.blogspot.com;)

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Un parfum... o bratara cu best friends... ceva ce isi doreste ff. mult
PAPAlove struck

Răspuns utilizator avertizat
| Anutza_8450 a răspuns:

Mai uite spune-i ca il iubesti sarutal daca esti cu el si iai o bratara cu te iubesc din toata inima

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se discuta! iai un gel de dus ceva sau o geaca eleganta.sau daca vrei sai cumperi ceva care sa fii sigura cai place urmarestel cand mai iesiti in oras si vezi pe la ce se mai uita. acest lucru necesita deplina atentie sau poti sal intrebi asa tu ce ii place lui ce a mai primit inainte de la altcineva dar sa nusi dea seama de ce il intrebi! fi foarte discretahappysi poti cumpara un tort super tare cu o sticla de sampanie. pss! cand ii spui zii asa; haide sa luam ziua aceasta ca ziua in care neam cunoscut! te iubi!laughingesti de acord?

| alexa6808 a răspuns:

Eu i cumpar o pernita cu ceva de genu TE IUBESC... si numele lui.succes

| talisman a răspuns:

Un gadget...sunt la moda si cautate de cei de varsta lui(si nu numai).

| Miauline a răspuns:

Daca e microbist, de obicei se duc obiecte sportive(mingi, echipamente, etc)