| florycelsiatat a întrebat:

:* As vrea sa stiu ce cadou sa-i fac mamei mele..ca de 8 martie nu a fost acasasad! Si vine acum..si nu stiu ce sa-i cumpar! Multumesc! Funda :d

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de bugetul tau.
Eu as zice ca un buchet de flori frumos, o cutie de bomboane si un martisor dragut ar fi minunate. iti recomand sa ii iei bomboane milka, un buchet de trandafiri si un martisor mai distins [ eu am gasit din astea si la 5-10-15 lei ]
Vei cheltui in jur de 40 de lei :*. Succes!

| florycelsiatat explică (pentru anonim_4396):

Eu cred ca ar fi mai frumos o floare in ghiveci, sincer nu stiu! Tu ce zici?

| anonim_4396 a răspuns (pentru florycelsiatat):

Cum consideri, dar floarea nu trebuie sa lipseascawinking.

| florycelsiatat explică (pentru anonim_4396):

Asta e ce-a mai importanta! happy

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Flori,un parfum si o cutie de ciocolata

| gmxromania78 a răspuns:

Salut!
Eu zic sa ii faci cadou un buchet de flor, un bibelou frumos si ceva dulce pe langa. va fi o surpriza frumoasa!
Succes!

| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi un ghiveci cu flori, o rama cu poza familiei sau o poza cu ce vrei tu. happy

| florycelsiatat explică (pentru ღBuBuRuZaTaღ):

Cred ca asta m'ar ajuta, pentu ca ii plac foarte mult florile!

| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns (pentru florycelsiatat):

Este minunat!happyGhiveciul rezista mai mult decat un buchet.Acuma,dupa posibilitate.big grin

| florycelsiatat explică (pentru ღBuBuRuZaTaღ):

Da, si ei i plac foarte mult trandafiru` in ghivechihappy

| Giada a răspuns:

Depinde ce gusturi are si cat vrei sa cheltuiesti.
Ai putea incerca un parfum, un articol vestimentar sau poate un aranjament floral mai special.winking
Sau daca ii place lectura poti incerca o carte, sau poate o brosa draguta...sau ce zici de un lantisor?
Sunt atat de multe posibilitati... happy
Sper ca te-am ajutat. :*