| AlinaOneDirection a întrebat:

M-am gandit sa le iau parintilor un cadou de craciun. ceva, o decoratie, nusch. idei big grin?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mamei iai putea lua o craciunita, iar tatalui un set de parfum, deodorant, etc happy

| doroteea a răspuns:

Poti sa le faci, adica sa cumperi o pernuta, am auzit, cu imprimeuri pe ea. Poti sa alegi o poza draguta cu familia voastra si sa o duci sa o imprime pe perna.

| JustBelive a răspuns:

Pai...Am 2 optiuni pentru tine:
1. daca ai imprimanta faci cate decoratiuni vrei, le cauti pe 'net, le scoti la imprimanta, le colorezi fumos, le lipesti pe carton, le perforezi si agati o ata de ele si... Voila
2. daca nu ai imprimanta poti sa le cumperi ceva in spiritul craciunului...ca de exemplu.nu stiu, ceva ce-si doresc!
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iale un suvenir ceva...

| AngelHugz a răspuns:

Hmm...