| SophiaMaia2001 a întrebat:

Ce credeti ca inseamna haine ieftine? Sa comentati la aceasta intrebare happy Ofer funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| rudyC a răspuns:

Ce cred ca inseamna?
uite nu stiu de ce dar nu cred ca e vorba despre pret..haine iefine-adica haine pe care le porti odata si adios ...sa intimplat ceva. uneori poti sa dai tu o gramada de bani pe ceva la prima vedere vazut -frumos si calitativ dar foarte des se intimpla sa ne inselam..in ziua de azi hainele cu un pret mai mic sunt mai bune decit alea pe care dai o avere

12 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Haine ieftine, hmmm? Nu cred ca conteaza ce inseamna atat cat omul face haina happy

| Mwha a răspuns:

Pai depinde acum, adica, daca mergi la 3, 8 si zici : WOW ce haine ieftine is acolo! inseamna haine de proasta calitate, fabricate in china. Dar daca vezi la un magazin gen h&M, Pull&Bear, o reducere serioasa si zici, vezi ca azi sunt haine ieftine la H&M, atunci totul e ok, caci hainele au o calitate identica cu cea la un pret mai mare big grin FUNDA VREAU, multam!

Răspuns utilizator avertizat
| sokey a răspuns:

Second Hand. One Love! Respect!

| kingD0G a răspuns:

Material prost sau Second-hand.

| D3letrix a răspuns:

Calitate proasta, no-name-uri poate.Mai bine cauti reduceri.winking

| voineapaula a răspuns:

"haine ieftine" are 2 intelesuri :
a) nu au buna calitate si sunt urate.
b)sunt ieftine.

| Boubayern a răspuns:

Haine pe care nu cheltui sute de lei si care nu au neaparat nevoie sa aiba marci:"h&m, Zara" sau mai stiu eu care.Important e sa iti stea bine cu ele.Mi s`a intamplat sa imi iau din H&M si sa am "surpriza" ca am purtat`o de doua ori si nu a mai fost de nici o culoare.Te poti imbraca "ieftin" si frumoswinking

Răspuns utilizator avertizat
| Boubayern a răspuns (pentru deundecumpar):

winking

| Glows a răspuns:

Haine ieftine=un pret michappyZic poti cumpara niste haine ieftene? Adica sa nu fie scumpe ci un pret mai mic happy