| sebastian1331 a întrebat:

Ce parere aveti de acest magazin? https://www.miniprix.ro/ Este un magazin de produse second hand, sau unul normal?

5 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Helo. Nu sunt second hand, este un fel de outlet. Unele hane au mici defecte, unele sunt foarte ok. Iti recomand pe cel din Otopeni, de preferat sa mergi in mai multe zile (sa prinzi un stoc nou de haine).

Preturile sunt bune, si daca ai putina rabdare si noroc poti sa gasesti niste haine frumoase, de la firme ok.

| Andreeeeea_2521 a răspuns:

Ce naspa sunt hainele:-s

Second hand:-s

| ALice_4674 a răspuns:

Eu zic ca second hand ebig grin

| kdya a răspuns:

E unul normal! Nu SH!
Si pot sa spun ca sunt haine destul de bune si dragute.
Mi-am comandat de cateva ori si nu am reprosuri!

| szoniii a răspuns:

La cum arata hainele, clar e secondlaughing)