| melissa_5789 a întrebat:

Ce parere aveti de tinutele lui Lady Gaga? ( dau funda! )

Răspuns Câştigător
| dariuzzza a răspuns:

Mi-mi se pare ca sunt foarte tari si ca stie sa se inventeze si sa realizeze ceva nou nu sa se imbrace la fel ca toaata lumea
Imbracamintea conteaza foarte mult pe scena si eu o spun pentru ca stiu asta si pentru ca sunt cantareata

15 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Sunt prea...nu stiu cum sa le spun...nebunestihappy

| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Mie mi se pare ca majoritatea sunt reusite, dar ca lumea se grabeste sa isi dea imediat cu parerea din pacate... sad

| Andreeaaaaaa a răspuns:

Sunt putsinio ciudateee. dar sunt simpatike.adica ii se potriveste toate tinutele

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Sunt dragute da ciudate laughing

| medyth a răspuns:

Sunt tari rau si cam ciudate dar ce haine poarta si extrem de super

| Pyssaa a răspuns:

Sunt super cool
sunt tari
sunt ciudate
Laddy Gaga are un stil de a se imbraca unul pe care numai ea il are
winking
LAdy se imbraca nebunesc si atrage multe priviri pe strata
o ador pur si simplu
si persoana care este dar si pop starul
:X
Ei ce spui pr fundita?
FA cum crezi u!
bye
pwpici si La multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori sunt de femeie de servici ori de femeie de centura... inca nu m`am hotarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele sunt mai dragute, dar de obicei exagereaza, exagereaza mult.
Bafta` si nu uita "Anul trecut nu e ca anul nou, iti doresc succesuri"!

| mika a răspuns:

Mie una imi plac, mie mi-ar trebui mult curaj sa ma afisez cu ele in public... tinutele sunt originale si interesante te las gura casca, in plus ea e vedeta trebuie sa se afiseze de fiecare data cu ceva nou si "creepy" altfel ramane anonima, si nu mai vin banii, reporterii nu te mai suna, nu te mai critica sau fanii nu mai tipa infocati laughing deci tinutele ei asa cum sunt si mai e si criticata, judecata, ea are numai de castigat, publicitate pe scurthappy

bafta!

| Timee೩ a răspuns:

WoW is"big fan:O" deci cred ca tinutele ei is unicate.
Iar alealalte vedete cum au fazut una mai faina de a ei
Repede o copiaza.
Fundaa`?big grin

| Eu_9064 a răspuns:

Faine, mie imi placwinkingbatting eyelashes am fost fan GaGa, da m-am lasatwinking da is super tinutele ei...winking

| Andreee a răspuns:

Da, sunt interesante, usor ciudate.

Eu una cred ca vrea sa iasa in evidenta, sa faca ratting.

Funda!?

| Jull a răspuns:

Tinutele vulgare pe care le poarta in video-uri sau la concerte sunt tinute de scena... unele sunt dragute, dar altele exagerate
funda?batting eyelashes

| alecsisa a răspuns:

Heeei:*. Are un stil genial de a se imbraca.Are si atitudiiiiine.=p~.

Este usor vulgara.:d
O ador!
Fuunda?batting eyelashes
:d

| mariana7621 a răspuns:

Mie mi se pare ca sunt frumoase dar vulgare