| cosminpavel156 a întrebat:

Ce pot face in cazul in care am comandat ceva de pe un site, am platit in avans cu cardul iar produsul nu a ajuns la mine? La sectia de contacte al site-ului nu exista contacte iar la e-mail nu primesc niciun raspuns.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Parerea mea este ca-i un site fals. Ar trebui sa reclami la ANPC dandu-le link-ul. Mare lucru nu cred ca se poate face. Uite: http://www.anpc.gov.ro/articol/575/date-contact

| cosminpavel156 explică (pentru Salontanul):

Multumesc mult! Intr-adevar am observat si eu lipsa datelor de contact si de asta am si cerut ajutor.

| Salontanul a răspuns (pentru cosminpavel156):

Multumesc si eu!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am uitat sa-ti spun de ce-mi pare fals: nu are date despre firma, contactul nu se realileaza si telefonic, nu se poate plati ramburs, nu are adresa magazinului.