| Poroje1234 a întrebat:

Ce telefon să imi cumpăr la 1100 de lei? Să fie ceva de calitate. Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| RaduCiprian a răspuns:

Daca ai vrea sa-ti cumperi un nou telefon, iti recomand un Huawei P9 Lite, are tot ce-i trebuie, senzor de amprenta, 2 GB rami, 16 GB de memorie, slot de card de pana la 360 GB, camera pe spate de 18 mb si de 8 pe fata. Toate astea la 1300 lei, pomana curata zic eu.
Funda?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acesta e redus de la 1100 lei:
http://www.emag.ro/......DF8F13BBM/

| AnaBejenaru a răspuns:

Nokia Lumia 830, este în jur de 1000 de lei, pe Emag.
Prietenul meu are acest model, mie personal mi se pare de calitate.

| 123456Anonim123456 a răspuns:

Un Samsung Galaxy J5, mi-am cumparat si eu acum vreo 5 luni si nu am nici o problema cu el merge si acum ca si cand l-am cumparat, si mai este si foarte tare pentru ca are blit in fata si nu toate telefoanele au blit in fata si poti descarca foarte multe aplicatii.

| AlexSS1 a răspuns:

Samsung Galaxy j7 2016 sau j5 2016

| Niss a răspuns:

Samsung j5 2016
E in jur de 100 de lei pe Emag