| Crystyna1050 a întrebat:

Ce telefon sa-mi cumpar? Samsung Corby sau Lg Cookie Fresh? Dau funda! (Dar va rog sa-mi spuneti ce telefon este mai bun. )

Răspuns Câştigător
| DrMeow a răspuns:

Lg Cookie Fresh.Eu am unul si e foarte bun si are si un pret bunhappyEu zic sa-l iei pa asta, dar e alegerea ta.paaa kisssunt prima happy fundabatting eyelashes

13 răspunsuri:
| VladestepeTPU a răspuns:

@Alexandra, Corby sucks happy. Învaţă să scrii happy. Să ştiiţi ca LG cookie Fresh este destul de bun, are touch-screen'ul bun, are bluetooth'ul bun, primeşti cadour card la el.Deci nu se compară Corby cu LG'ul ăsta.
Pa, pa.

| Myuu a răspuns:

Parerea mea este ca Samsung e mai bun decat Lg, mai ales Samsung Corby

| Georgiana98 a răspuns:

Corby

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg cooki fres eu cred ca e mai tare si are mai multi chesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corbyhappy. decat sa te chiunui sa dai cu unghiile in ecranurile alea naspalite de la Lg. uri.laughing bateria tine in jur de o saptamana si ceva. nu mi s. o stricat nici un buton.laughing. am card de 2gb. e super ok:*. LG sucks.

| Kanpeki a răspuns:

Ai mai intrebat asta odata :)) http://www.tpu.ro/......ung-corby/

| alyntoxic50 a răspuns:

Mai bine iti iei Samsung corby are touch screenul mai bun. parerea mea

| bd a răspuns:

Cookiehappy

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandra_5259 a răspuns:

Samsung Corby este mult mai bun si te sfatuiesc pe el sal cumperi.

| Antonia154 a răspuns:

Lg cookie, in primul rind este mai dragut, are ecranul mai mare, si are mai multe functii. dar ma rog aceasta este parerea mea, cum vrei, daca ai sa iti iei LG cookie sa imi dai fundita happy

| Florii_4197 a răspuns:

Lg Cookie Fresh

parerea mea...

| Chump a răspuns:

Salut Crystina big grin eu cosider ca ar trebui sa iti cumperi un Samsung Corby pentru ca are optiuni mult mai bune. Este simpatic si foarte util. Succes tongue