| recort a întrebat:

Ce ziceti: sa-mi iau iPad 2 sau sa astept iPad 3? happybig grin

7 răspunsuri:
| AliceThai a răspuns:

Sa astepti ipad3?! pai parca pe piata e deja 4 la a doua versiune happy

| βėan a răspuns (pentru AliceThai):

Ala e IPhone

| AliceThai a răspuns (pentru βėan):

Ohhh... tehnologia ma termina happy

| BYGGeo a răspuns:

Eu zic sa iti iei un telefon cu butoane de gen Nokia 6220 clasic. Dupa parerea mea e mai bun decat iPad2 sau 3

| fefenaș a răspuns:

Eu zic sa iti iei Ipad 2, pentru ca nu se stie daca mai apare Ipad 3winking Si nu cred ca o sa fie mare diferenta kiss

| blogman a răspuns:

Daca deja ai fi avut ipad 2 ti-as fi recomandat sa ramai cu el dar cum a fost lansat deja ipad 3 si pentru ca are un display de invidiat mergi pe el. Vezi aici preturi si de unde poti sa faci precomanda: http://blog.nisi.ro/......recomenzi/

| recort explică:

Am citi pe net si cica are tot felul de chestii, ecran misto.mai ca nu-ti face de mancare.laughing