| Burgul a întrebat:

Cine a comandat de pe BMX magazine vreodata? Cum decurge comanda. daca am 13 ani pot comanda ceva de pe site? si daca sunt din bucuresti coletul imi vine acasa? am nevoie de buletin ceva?

Funda!

1 răspuns:
| Deyaforyou a răspuns:

Am avut colegi care au comandat.(tot de 13-14 ani). Ziceau ca au facut comanda in numele unui adult(parinte, prieten de18 ani)si cand a venit coletul l`au luat de la ei. big grin
Coletul iti poate veni si acasa si la posta, depinde unde preferi.Si da, ai nevoie de o serie de buletin.(Cand semnezi,{la plata coletului} sepoate sa fie nevoie sa treci si asa ceva)
Happy New Year!