| anonim_4396 a întrebat:

Cine-mi da si mie exemple de parfumuri barbatesti care persista mult? Mie personal imi place L'eau d'issey

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Toate cele originale persista, trebuie doar sa iti placa mirosul lor!
Recomand Hugo Boss, Gucci, Giorgio Armani, Christian Dior, Carolina Herrera, Paco Rabanne. Bafta!

5 răspunsuri:
| Loryoficial a răspuns:

Pai eu fac colectie de parfumuri barbatesti, cele mai bune: Chanel; Bvulgari Aqva; Bvlgari jasmin noir; gucci, ...incearca nivea for men, si cel mai bun parfum este de la armani!

| Daniel123 a răspuns:

X. O Albastru e prea tare si black suede leather!

| CurcubeulColorat a răspuns:

Pacco Rabane 1 million, Dior Homme by Christian Dior, Le male by Jean Paul Gaultier (la asta e interesanta si sticluta ca aspect) si ar mai fi multe...Calvin Klein, Bvlgari -Dar la toate astea degeaba au numele daca nu sunt originale pentru ca la cele originale chiar persista mirosul!

| Abcd_3874 a răspuns:

Paco Rabanne 1 Million

| popescuionut100 a răspuns:

Paco Rabanne-Black XS, persista, e sexy si masculin sau Boss-In motion(cel cu dunga portocalie)
Paco Rabanne-1 Million, persista foarte mult, e puternic, masculin si e pentru tineret.