| Vidacu69 a întrebat:

Cum functioneaza cumpararea dupa acest site : http://www.gearbest.com/?
Sa zicem ca vreau sa cumpar o placa video,cum ajunge in Romania, cum predau banii, primesc taxa pentru transport si chestii din astea, dati-mi mai multe detalii...

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Pentru ce ai dori sa cumperi asa ceva de pe extern, cand in Romania ai preturi decente?
Banuiesc ca sti, ca orice produs peste 50 euro, platesti vama.
Pentru detaliile privind transportul poti lua legatura cu ei.

| Vidacu69 explică (pentru SasNetRomania):

Mda asta as fi vrut sa stiu, insa din afara difera putin preturile, putin, dar e ceva... in fine cred ca tot din Romania o sa cumpar.