| Adelina31 a întrebat:

Diriginta a facut doua urne una cu numele la toti baietii din clasa si una cu numele la toate fetele din clasa. Apoi ne-a pus sa tragem la sorti fetele la baieti si baietii la fete.Noi nu stim cine ne-a picat pentru ca raspunsurile le-a luat d-na diriginta.si trebuie sa cumparam un cadou care sa fie simbolic adica daca ne intalnim peste 5 ani sa stim ca l-am primit in clasa a 7-a. Si nushu ce sa cumpar acelui coleg misterios plz dati-mi o idee...

Răspuns Câştigător
| Ramo80 a răspuns:

Eu i-as lua un ceas de birou, unul mai deosebit. Acum gasesti o multime de variante si la preturi acceptabile. Asa si-ar aduce aminte de tine mai mereu. Sau daca nu vrei un ceas, da o tura de oras in magazinele cu fel si fel de obiecte si poate iti vine vreo idee la fata locului. :*

| Adelina31 explică (pentru Ramo80):

mz pentru ajutor i-am luat astazi un ceas care se zice ca e de buzunar si asa isi va aduce aminte de mine si la batranete pentru ca acest ceas poarta si bunicuti laughing

| Ramo80 a răspuns (pentru Adelina31):

Cu mare drag!:*

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Orice vrei tu. Nu trebuie să iei ce'ţi zicem noi, ci ce ţi'ar place ţie. Colindă şi tu puţin prin magazine, sigur ai să vezi ceva care să'ţi atragă atenţia.
Succes!

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Cumapara-i o cana care sa aiba imprimat un mesaj dragut!