| Maria2012Jade a întrebat:

BunahappyAs vrea si eu sa imi cumpar un telefon..Telefonul sa fie cu touch screen si sa aiba pretul pana in 10 milioane.As vrea sa fie marisor-mare, cum vretipuppy dog eyesVa multumesc:*

12 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Optimus L7 - 850 Ron - Mare
Optimus Black - 800 Ron - Mare
HTC ONE V - 800 Ron - Maricel

| JulyStorm a răspuns:

In banii astia, eu mi-as lua Samsung Galaxy S2.

| Maria2012Jade explică (pentru JulyStorm):

Samsung Galaxy S2 este mai scump de 10 milioanehappy

| JulyStorm a răspuns (pentru Maria2012Jade):

La mana a doua este fix 1000 lei. happy

| spy2o a răspuns:

Fa cea mai mare prostie posibila si ia-ti un galaxy ace...sau poti sa-ti iei un galaxy s, uite aici exact:http://www.emag.ro/......E6P12BBBM/
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3115&idPhone2=4397

| R9kitty a răspuns:

Eu am Galaxy Ace plus, aici ai toate detaliile necesare:

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ace_plus_s7500-4397.php

L-am cumparat la liber de la Vodafone, si mi l-au decodat ei in 2 zile, gratuit. A fost chiar 1000 lei (10 mil). Acuam cred ca e chiar mai ieftin. E android, merge foarte bine, nu se blocheaza si e mai dragutel, potrivit pentru oricine. Merita. Mult succes:*

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru R9kitty):

Da, dar cu 1000 ron poti sa iti iei ceva mai bun

| R9kitty a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

Eu doar am zis de teleofonul meu. ca sa vorbesc din experienta, pentru ca eu astfel de raspunsuri cautam cand vroiam sa imi cumpar un telefon nou. mie mi se pare bun asta, dar daca aveti alte sugestii mai bune, ma bucur. happy ideea e sa ajutam.

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Iti recomand iphone 4. De pe okazii.ro

| Maria2012Jade explică:

Pana acum nu am gasit un raspuns bun, dar va multumesc ca ati incercat sa ma ajutatihappySi cand am zis pana in 10 milioane, ma refeream(scuze ca nu am scris in intrebare) sa fie pana in 8 sau cam asa.Inca odata, scuze ca nu am scris mai sus de pret.sad

| Rabinefraim a răspuns:

Un Samsung s2 te-as recomanda este foarte fain si merge tot felul de aplicati pe el are procesor bun si fain ii pe alb si pe negru ":dai funda