| Asdfasdefta a întrebat:

FUNDA S VOT! Mi-am luat din Carrefour ceva...ca un fel de pelerina, si nu stiu cum se numeste.Este ca un tricou taiat pe burta larg, iar la colturi este lasat in jos, zici ca a tras cineva de ele. Vreau sa stiu cum se numeste chestia asta.

4 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Lucrezi la circ?

| Asdfasdefta explică:

Xibalba ...nu lucrez la circ.De ce ma intrebi, te simti singur acolo?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vremea iti da batai de cap? Nu stii ce sa mai porti si cum? Noi venim cu ideea: Poncho. Desi este tricotat si pare casual, poti purta poncho-ul cu o fusta eleganta si pantofi cu toc. De asemenea, se potriveste perfect si cu o pereche de ghete, o fusta-pantalon din stofa si o caciula!

De asemenea, poncho-ul poate sa dea tinutei tale un aer boem.

4 tinute in care poncho-ul este piesa de rezistenta!

Stilul casual: O pereche de jeansi sau pantaloni din catifea reiata, o helanca uni, poncho-ul, cizme fara toc iar pe cap o caciuclita in aceeasi culoare si model ca poncho-ul.

Stilul elegant: O camasa, fusta trei sferturi, cizme toc si un poncho uni
La aceasta tinuta merg accesoriile mari, din argint sau aur alb.

Stilul romantic: O bluzita cu decolteu rotund sau barcuta, un poncho colorat si botine cu toc mediu. Aceasta tinuta este potrivita pentru plimbarile prin parc alaturi de iubitul tau.

Stilul sport: Nu te asteptai ca poncho-ul sa se incadreze la stilul sport, nu-i asa? Afla ca il poti combina cu o pereche de pantaloni trei sferturi, tenesi si un tricou. Conditia este insa ca poncho-ul sa fie foarte colorat!
http://shopping.flu.ro/......+maro.html

| Elle_1658 a răspuns:

Poncho?