| eul0v3tu a întrebat:

Heey, am nevoie de ajutor. In curand e ziua unui prieten, si nu stiu ce cadou sa ii fac... Nu ii plac prea mult lucrurile de valoarea... as vrea ceva sa ii auca aminte de mine, dar nu poze, lantisoare sau ceasuri... Help me!

4 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

O pereche de ochelari de soare polarizati categorie 3 sau categorie 2 daca este sofier! (ochelarii tip pilot/aviator se potrivesc pe orice fata)
sau
o curea pentru pantaloni
sau
o cana (de cafea sau.,., nu stiu) sa fie haioasa ori personalizata

| LollypopMe a răspuns:

Incearca sa ii faci o felicitare de mana si poate un album mic cu toate amintirile de cand v-ati cunoscut!

| kdenisa a răspuns:

Daca ii place fotbalul cumparai un tricou cu jucatorul favotit.

| Andreeeeeeeee a răspuns:

Hei.
Du-te şi fă-i un tricou imprimat, adică cu numele lui, s-au cu o poză cu voi pe el, s-au cu un simplu text care să-i aducă aminte de tine. Pa, pa!