| DonarisDona a întrebat:

Hei, am o intrebare.

"Pret Produse: 69, 99 LEI
Cost Transport: 68, 88 LEI
Pret Total Produse: 69, 99 LEI"
mi-am facut comanda de ceva de la intersport dar nu inteleg o chestie. pretul total e 70lei dar cost transport e si ala 68lei. pana la urma pretul total este de 70 lei sau se aduna pretul produsului cu cots transport si in total 140lei?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E ceva greseala. Nu poate fi transportul 69 lei. In consecinta eu cred ca nu te va costa mai mult de 25 lei. In general este 18 lei transportul dar am gasit si cu 25.

| DonarisDona explică (pentru Salontanul):

Asa imi scrie si in email, peste tot

| Salontanul a răspuns (pentru DonarisDona):

Eu nu asi cumpara un produs al carui transport costa cat el. N-ai decat sa vezi cand vine. Il intrebi pe cel de la curier cat costa si daca-ti cere 140 lei n-ai decat sa-i spui sa-l returneze. Ai dreptul conform legii. Sa iei o prietena cu tine, un martor ceva.

| DonarisDona explică (pentru Salontanul):

Las asa si va fi ultima oara cand voi face astalaughing

| daniel33441 a răspuns (pentru DonarisDona):

Suna la ei sau trimite un email.cel mai bine sa te asiguri