| DeeaAndra a întrebat:

Hei! Am si e o intrebare..de unde pot cumpara lampioade ( din astea care zboara)? Si..as vrea sa-mi spuneti un magazin fizic in Bucuresti, nu unul online. Si...stiti cumva de unde as putea sa-i dau drumul? Ca pe eticheta scrie sa nu-i dau drumul intre blocuri, pe plaja sau in apropierea cultrilor agricole..deci... -_-

1 răspuns:
| Mirela123yz a răspuns:

Pai iti spune asa, pentru ca e pericolul sa ia foc ceva! Se numeste lampioane laughing. Nu stau in Bucuresti nu stiu de unde sa-ti iei dar lampioanele se deschid se scot din punga aceea iar apoi vei avea ceva ca o ceara care o bagi intr-un fier de la lampion si incerci sa-i dai foc, atunci cand se aprinde va zbura. Da-o pe un teren liber!