| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU big grin Am o dilemă laughing. fratele meu vine de Crăciun acasă, și nu știu ce cadou să-mi ia laughing)). vreau niște idei. înafară de : tabletă, iphone, aparate foto, laptop pentru că am straight face nu știu..de data asta vreau ceva mai 'simplu' puppy dog eyes Please, help me! Dau fundițăă la cele mai multe :X

12 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Dilema ta este ca nu stii "ce cadou sa-mi ia", nu sa-ti ia!
Daca tot vrea sa-ti faca un cadou, lasa-l pe el sa-l aleaga.

| Kamiichu a răspuns (pentru zdrangoi):

În fine. știu puppy dog eyes. dar i-a spus mamei mele 'să mă tragă de limbă' să-i fie mai ușor și ea mi-a zis, ar fi trebuit să fie surpiză laughing.da na' tongue

| CataC a răspuns:

Salut
De ce nu un ceas daca le ai pe'alea? Un ceas misto da bine.
Bafta

| mistikk a răspuns:

Ok.te inteleg! Dar fraza "vreau niște idei. înafară de : tabletă, iphone, aparate foto, laptop pentru că am " asta...imi cam da o banuiala, cum ca vrei sa te lauzi pe undeva ce ai si nu stiai undewinking

| Kamiichu a răspuns (pentru mistikk):

Nu e vorba de laudă aici happy Doar am specificat că nu vreau răspunsuri de genu'. rolling eyes

| zdrangoi a răspuns (pentru mistikk):

Trebuie neaparat sa te lauzi?
zi-le amicilor ca ti-a adus o guma de mestecat care se mesteca toata viata.
trebuie sa te mai "tina" si dintii!
nu trebuie sa te lauzi, trebuie sa apreciezi gestul sau gestul.
indiferent ce cadou ti-ar face este de la fratele tau.
http://www.youtube.com/watch?v=91eExNbLsVc

| kaBooMx a răspuns:

Pai, daca nu vrei un iphone, tableta aparat foto sau laptop, te scutesc eu de grija si le iau eu.

| Schweitzer a răspuns:

Eu m-as bucura de ceva simbolic di locul din care vine. In schimb ai putea si tu sa il surprinzi pe el sau pe cei dragi tie de Craciun cu un video ca acesta: http://www.youtube.com/watch?v=2uGr0RyGpCU&feature=g-upl
E super!
Toate cele bune!

| Bibzzz a răspuns:

Ceva simbolic

| xXMomo185 a răspuns:

O poza editata, un tricou special, o carte interesanta. Din pacate se vede ca esti cu fite si de bani gata asa ca ai asteptari mari. Ai fi putut avea bunul simt sa nu te lauzi ca ai tablete si laptopuri...dar nu ai ce sa ceri unor astfel de persoane. Probabil ca tu vrei vreo masina sau ceva de genul asta daca esti asa umflata in pene

| Cayla a răspuns:

Pai. 1 - ai putea sa-i spui sa-ti ia ceva specific locului de unde vine.
2 - Nu trebuie sa primesti cadouri, daca ai familia langa tine. Ei sunt cel mai mare cadou :*

| helene96 a răspuns:

Pai spune-i sa iti ea un ursulet... sau ceva semnificativ...