| Xd_Norbii_1996 a întrebat:

Ce sa cer de la pariniti? nu vreau haine, pantofi, tableta, iphone sau laptop pentru ca am... help!

Răspuns Câştigător
| BlackEyedGirl a răspuns:

Dulciuri rolling on the floor) si daca mai vor sa iti sumpere ceva spune-le sa te surprinda, cred ca te cunosc destul de bine deci mai mult ca sigur or sa iti ia ceva ce o sa iti placa :3

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

O carte. happy

| positivity a răspuns:

De ce ești atât de materialist? De ce trebuie neapărat ca de Crăciun să primești nu știu ce telefon scump, nu știu ce tabletă, etc?
Astăzi am avut șansa să descoper o lume total diferită de cea pe care o știam eu, o lume a deținuților!
Ca sfat, sincer, ți-aș sugera să-ți prețuiești părinții, să-i iubești. Sunt oameni în această lume care nu-și pot vedea părinții, sunt oameni care plâng în fiecare zi de dorul lor!
Gândește-te bine, Crăciunul nu înseamnă risipirea banilor părinților!

| OnuOnulică a răspuns:

O excursie la munte.winking

| sublime89 a răspuns:

Carti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joc pe PC sau consola sau PC(daca n-ai) rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai de toate nu le mai cere nimic sau cere-le sa te lase intr-o excursie la munte.

| Madayna a răspuns:

Atunci lasa-i sa-ti cumpere ce vor ei.

Răspuns utilizator avertizat
| motan444 a răspuns:

Roaga-i sa daruiasca ceva si oamenilor mai putn fericiti ca tine cum ar fi haine la un copil sarac are nu isi permite luxul tau

Răspuns utilizator avertizat
| Rahzy a răspuns:

Ce zici de NIMIC? big grin