| tania0cool a întrebat:

Hei,TPU!

Stiti cumva niste site-uri de unde pot cumpara postere?(Din Romania, evident). Daca da, as dori link-urile de la ele.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| tania0cool explică (pentru Stanciu_Diana_2000):

Mersi pentru site-uri dar nici astea nu m-au ajutat si de Europosters stiam(dar nu are ce caut). sad Caut postere cu o anumita trupa si nu gasesc... Off, nu stii alte site-uri? happy

| Stanciu_Diana_2000 a răspuns:

Pai cu ce trupa cauti?

| tania0cool explică (pentru Stanciu_Diana_2000):

Cu "Before You Exit". Nu sunt foarte cunoscuti dar totusi caut. Si cu Big Time Rush caut dar nu gasesc. sad