| Biebie a întrebat:

Heii,mi-am luat o fusta din faimosul "tulle", parea asa de cool pe modelul de pe site... si bam cand a venit acasa si am probat-o arat a o balena umflata, si nu ca as avea kg in plus, am 45 de kg. Arata super umflata. Intrebarea mea, cum as putea inmuia tulle-ul?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai nu ai cum, așa e materialul, de fapt sunt mai multe straturi, poți sa ii mai scoți unul dar ai grija sa nu Strici ceva.

| Biebie explică (pentru Bondarel99):

Problema mea e ca are doar un strat, si e foarte incretit la brau! Multumesc oricum