| pufuletziiiiiii a întrebat:

Hello in legatura tot cu majoratul o idee ceva pentru fata care implineste 18 ani? are cam de toate si nu stiu ce as putea sa-i iau:-s

4 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Sunt multe de luat (iti zic din ce am primit eu):

- bijuterii: de aur, argint sau gen Meli Melo (mie una imi plac astea mai mult decat cele pretioase)
- daca ai multi bani: placa de par, camera foto, epilator, ondulator, perie rotativa... e imposibil sa le aiba chiar pe toate thinking
- o rama foto mai deosebita sau un album de ala cu folii auto-adezive, nu stiu exact sa-ti explic, dar e foarte util, isi poate pune acolo pozele de la majorat
- plusuri, asta doar daca e genul. Eu nu am primit si am fost fericita.
- ceas
- poseta
- cosmetice, inclusiv parfumuri
- produse cu ceva ce ii place ei (de exemplu, vara-mea e disperata dupa Hello Kitty)

Sper ca ti-am dat niste idei macar. Have fun! big grin

| 009 a răspuns:

Poti sai iei cerva cu numele ei sau sai faci u ceva sa fie ceva original...sau bijuteri

| aangelia a răspuns:

Pai. o fustita, o geanta pe o parte (cum se poarta acum)
portofel
bratara de argint, inel de arhint
un parfum
imbracaminte, in general. du-te prin mall sa nu fie ieftin (totusi e un majorathee hee )

| Ionut_8418 a răspuns:

Pai Sincer am si eu un majorat sambata asta. tot o fata. Eu m-am gandit la Un parfum scump si o cutie de bomboane pe masura. Sau daca te tine buzunaru poti sa-i cunperi 19 trandafiri ar fi minunat,