| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de ce PC Garage imi livreaza PC-ul abia peste 1 saptamana? Eu stiam ca e 48 ore.
Si daca le trimit un email in care scriu ca vreau sa anulez comanda, o anuleaza?

1 răspuns:
| stef4nel29 a răspuns:

Ti-au zis chiar dupa plasarea comenzii ca ajunge intr-o saptamana? Probabil nu aveau toate componentele pe stoc. Ai rabdare,te cred ca l astepti laughing sau poate pleci undeva si nu poti sa-l mai iei dupa, nu stiu. Oricum, ai rabdare.
Daca le trimiti email si inca nu au plasat comanda catre transport curierului ar trebui sa ti-o poata anula ei. Dar daca deja a plecat de la firma nu stiu daca ti-o mai pot anula, doar daca suna la firma de curierat. Oricum, poti anula comanda si de la curier. Cand te suna ii spui sa ii dea retur ptc...nu stiu de ce. Bafta! Si distractie placuta happy