| alsibo a întrebat:

Hei,Cum sunt produsele elf? Ati incercat? Trimit produsele in baia mare,adica distribuie aici? Si cat costa transportul? Care este comanda minima de care pot comanda? Multumesc, fundita:*

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Sa le luam pe rand. Produsele sunt destul de bune, nu stiu exact daca toate ca nu am incercat mult. Trimit oriunde in tara, taxa de transport e vreo 9 lei si nu exista comanda minima, poti sa comanzi si numai de 10 lei daca vrei.

1 răspuns:
| Peachy a răspuns:

Sunt bunicele, chiar bunicele nu se compara cu rimmel, maybelline, astor si altele dar sunt destul de ok ei livreaza in toata tara taxa postala este 9 sau 10 lei, nu au o suma minima de comanda, platesti la posta cand ridici coletul, daca nu il ridici se intoarce la ei si orice alta comanda a ta nu va mai fi trimisa deci ai grija te-am pupaat:*