| anonim_4396 a întrebat:

HeLLo love struckx. Azi mi-am cumparat o pereche de adidasi, iar pe ei este desenat un vultur[[ adica nu e desenat. e cusut] si are si un simbol-- un cerc cu litera V in el. Este vreo firma asta? confused. Si nici nu au costat putin.

4 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Da.de la Deichmann, ca s-a deschis zilele trecute pe langa Kaufland. big grinD sh. mi-am luat 2 perechi. una cu vulturu ala sh una cu. Vty. daaaaaaa laughing)) mersi

| Sἶrenἶa a răspuns:

Aa.gata am vazut. Pe aman2 perechi scrie Victory. mersiwinking

| AlexSadik a răspuns:

Da... acum depinde daca i ai luat dintr un magazin specializat (daca i ai luat din angro sau de la 38' nu cred ca este firma respectiva) am si eu 2 perechi pe una este un V si pe una este Vty adica VICTORY amandoua sunt VICTORY nu este chiar cunoscuta eu mi am luat din Mall de la DEICHMAN sau ceva de genul (un magazin numai de incaltaminte) daca zici ca are un vulrur pe ei banuiesc ca sunt destul de misto si sunt basketi sau ceva de genul probabil deci mai mult ca sigur sunt VICTORY, salut sper ca te am ajutat

| clofu a răspuns:

Uita-te pe limba lor...acolo ar trebui sa iti scrie firma!