| AoiTori a întrebat:

Hey lume! Stiti ca vin sarbatorile...si stiti ca trebuie sa dam cadouri. Ma intrebam ce cadou as putea sa-i fac celei mai bune prietene? Ii place mult rock-ul iar eu am talent la desen. Ma gandeam sa-i fac un portet al unui artist, dar parca e prea simplut cadoul, iar ea sta destul de departe si comunicam prin scrisori. Ma puteti ajuta cu idei? Cea mai buna, care ma inspira, primeste funda big grin, iar restul vot!winking

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Poate gasesti sa-i trimiti un afis de la unul din concertele rock sau daca vrei sa-i cumperi ceva un tricou Hard Rock Café sau ceva de genul http://www.crownfashion.ro/catalog/colec%c5%a3ia-rock-104926.

| AoiTori explică (pentru cat):

Este o problema....nu vreau sa imi dau date personale (CNP)...stii cumva alt site de acest gen, dar fara sa iti ceara CNP?

8 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poti sa nu-i dai CNP real. Eu asa fac dar conteaza sa dai corect numele, prenumele, adresa pentru a putea ajunge cu bine pachetul si sa ai peste 14 ani ca sa ai carte de identitate sa ridici livrarea.

| Schweitzer a răspuns:

Daca vrei un cadou original de Craciun urmareste video-ul acesta: http://www.youtube.com/watch?v=2uGr0RyGpCU&feature=g-upl
Eu zic ca e super si original! Si costa doar 5 dolari.
Toate cele bune!

| byeddy a răspuns:

O chitara electricasmug

| AoiTori explică (pentru byeddy):

Mentionez ca sunt minora si nu am atatia bani sa ii cumpar chitari si geci laughing si in plus ea deja canta la chitara electrica...ce rost mai are...

| byeddy a răspuns (pentru AoiTori):

O carte

| DjShizZelLE a răspuns:

Iai o geaca de piele neagra cu tinte ii misto, daca ii place si rock-u! nu stiu foooondita happy_)