| Ionucaaa a întrebat:

Hei! Vreau să-i fac un "cadou" celei mai bune prietene ale mele, aşa, ca de început de primăvară big grin mă întrebam ce i-aş putea da. Vreau să fie ceva mai "speşăl", din inimă. N-am idei. Cine mă poate ajuta, primeşte FUNDA.

5 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Buna. Ce zici de ceva personalizat, cu poza voastra? Sau ceva cu initiala ta...

Răspuns utilizator avertizat
| AndrewStar a răspuns:

Fa-i lipeala cu un baiat dragut pe care il place sau simte ceva mai special pentru el!

| Gandac_Nicolae_1997 a răspuns:

Iai putea da un lantisor in forma de inima

| Andreutza_Andreea_2000 a răspuns:

I-ai putea da un album cu poze cu voi 2 impreuna sau i-ai putea da o bratara facuta de tine.