| caian a întrebat:

am si eu o intrebare: ce ziceti sa cumpar iphone4? verisoara mea are si i se blocheaza cam des. care are? dati-mi si mie un sfat sa cumpar sau nu? am si iphone 3gs si merge fooarte bine dar acum 2 zile stateam pe balcon si vorbeam la telefon iar in secundele urmatoare mia picat. am coborat rebede jos si am vazut ca el s-a spart si cred ca nu mai poate fi folosit. deci ce ziceti sa cumpar un iphone4 sau un iphone3gs? mersibig grin (dau fundita.)

Răspuns Câştigător
| zerghe a răspuns:

Iati Iphone 4.

4 răspunsuri:
| caian explică:

... bNk sunt baiatlaughing deci ar fi trebuit sa zici fitos laughing

| caian explică:

Scuze dar m-am uitat pe profilele voastre si am văzut ca zerghe are cele mai putine funda asa ca i-am dat 1

| DoDoCs a răspuns:

Salut, mai bine nu iti cumpara pentru ca doar iti cheltui banii.dar daca vrei sa fii fitoasa cumpara-l. (eu nu asi cumpara pentru ca si iphone3 al tau este foarte bun)
Treaba ta! bft.
Funda?

| EllaEva a răspuns:

Iphone4