| SnowMc a întrebat:

ce parare aveti de site-ul Conversi.ro?
A-ti comandat vreodata de acolo? daca da ati fost multumiti?
Sunt oare originali? preturile ar fi mai mari decat pe site-ul original numai ca majoritatea obiectelor sunt la reducere destul de mare!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Hoti ordinari. Tu ai habar cum arata un magazin online normal? De-ala cu adresa fizica, date fiscale ale companiei? Daca vrei incaltaminte ieftina de-asta trendineza, ia frumos de pe sportsdirect.com - reducerile sint pe bune, marfa e originala, livrarile in.ro costa vreo 11 EUR, chiar daca iti iei 20 de chestii (e o limita de greutate de la care creste si transportul, dar am impresia ca pina in vreo 10-15 kile platesti 11 eur).

| SnowMc explică (pentru KodrutZ):

Nu,nu arata ca un magazine online decent, dar chiar crezi ca nu sunt pe bune? Adica daca a-si comanda prin livrare cu verificare? Eista multe topice care arata diferenta dintre cei fake si originali, cred ca mi-as da seama.

| KodrutZ a răspuns (pentru SnowMc):

Daca ai comanda prin livrare... ce? Astia vind falsuri de doi lei la suprapret. Vrei incaltaminte sport care sa te si tina, ia naibii ceva romanesc din piele, nu cacaturi facute in China pe brinci de copchii de 12 ani. Voila - http://marelbo.com/ro/131-pantofi-sport-adolescenti

3 răspunsuri:
| vladaniel a răspuns:

Http://bit.ly/originals1 daca vrei originali