| Panteraa a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul eMAG? As vrea sa achizitionez unele lucruri. Sunt seriosi cei de acolo? Si inca ceva. Daca livrarea iti vine acasa cati bani mai trebuie sa dai? Inafara de cat costa produsul.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

EMAG e un site OK, printre cele mai sigure magazine online.
Comenzile cu valoarea totala mai mare de 90 RON (tva inclus) beneficiaza de livrare gratuita.
Pentru comenzile cu valoarea totala mai mica de 90 RON (tva inclus) si care au mod de livrare curier se va aplica un cost de transport in valoare de 11.99 ron (tva inclus).
Nu se aplica costul de transport pentru livrarile din Showroom-uri si punctele de livrare Flanco.
Bafta!

| CM7YRE a răspuns:

Sunt printre cei mai seriosi, eu am nenumarate comenzi de la ei si nu m-au dezamagit. Daca comanda ta depaseste 100 ron (90 in general) transportul e gratis.