| cosmin123456789123456789 a întrebat:

as vrea maine sau poimaine sa imi comand un telefon de pe net(Sony xperia sp) de pe site-ul 123gsm.Ce parere aveti,sunt seriosi,sosesc la timp,produsul e sigilat, are factura si garantie.Adica cu alte cuvinte vine original? Astept raspunsuri de la cei care au mai cumparat de acolo.

1 răspuns:
| JusticeForCraiova a răspuns:

Cel mai bine e sa cumperi de la eMAG, flanco, altex... La Vodafone au telefonul pe care il vrei tu si ar fi mai bine sa-l cumperi de la ei. Il poti cumpara si la liber.