| L3XxA a întrebat:

Hey TPUbig grin care firma de telefoane este mai buna?:Samsung, Lg, Nokia, SonyEricson, as vrea sa-mi iau un tell si nu stiu care firma este mai bunathinking (ma refer la rezistenta si la memorie)tkx :*

Răspuns Câştigător
| CucuBauContSters a răspuns:

Nu iti lua samgung ca se duce repede displayu` si bateria., Lg e bunisor... dar modelele sunt de dorit!happy Sony Ericsson nu am incercat Nokia sunt foarte multe modele...si bateria e foarte bunahappy

16 răspunsuri:
| Alle15 a răspuns:

Nokia

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Sa nu scrie pe spatele lui, acolo unde pui cartela "Made In China", eu am SonnyEricsson, si e fr. boon

| Abcfunny a răspuns:

Lg si Nokia

| ydaa a răspuns:

Nokiawinking

| Anablondyi a răspuns:

La rezistenta si la memorie e cel mai bun Nokia ( e71 sau 5230 ) love struck love struck asta ti`l recomand in rest se strica repede sad si nu are rost sa dai banii pe un LG de exe***utalk to the hand

| Ionutz_1837 a răspuns:

Samsung si Nokia

| MsGossier a răspuns:

Nokia

| ILied a răspuns:

La rezistanta Nokia si Samsung, la memorie Nokia.

| 2ochiicaprui a răspuns:

Samsung

| marrinnaa a răspuns:

Nokia.am avut de toate si Nokia e cea mai buna pentru ca rezista bateria in timp si in general nu ai probleme.plus ca eu scap de multe ori telefonul iar Nokia rezista la accidente laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia, LG

| Cher22 a răspuns:

La rezistenta Nokia rezista mult si bateria si tot, dar la modele as alege Lg Funda PLZZ:X

| EsarfaRozZ a răspuns:

Nokia clar happy

| Micheille a răspuns:

Gaoxinqi tine 4-5 ani memorie 4 gb touch screen, se incarca in 2 ore, tine 3 saptamani bateria, ale casti, are de facut poze, de facut filme, si are peste 44 de jocuri incluse.

| Rebel_9342 a răspuns:

Nokia